Кобишева Ірина

Кобишева Ірина

Специалист по аренде коммерческой недвижимости
Киев

Кобишева Ірина

Специалист по аренде коммерческой недвижимости
Киев
Верифицированный профиль
11
Лет опыта
8
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
11
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
вчера
Менеджер по суборенді в мережі аптек Доброго дня, Соціальна аптека

Аренда коммерческой недвижимости (11)

  • 9 000 грн/мес
    1 111 грн/м²

    Почтовый просп. (Карла Маркса), 39

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    8 м²
    вчера
    Здається в оренду комерційне приміщення, 8,1 кв.м. Вхід один з аптекою. Є фасадне вікно. З ремонтом. По деталям прошу звертатись за вказаним номером телефону.
    Риелтор
  • 12 000 грн/мес
    83 грн/м²

    Новокузнецкая ул., 36-А

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    144 м²
    вчера
    Здається в оренду приміщення площею 144,7 кв м за адресою м. Запоріжжя, вул.Володимира Українця (був. Новокузнецька), 36а. Приміщення розташоване в локації з пішохідним трафіком. Є санвузол Без комісій, За більше детальною інформацією прошу звертатись за вказаним номером телефону
    Риелтор
  • 44 000 грн/мес
    543 грн/м²

    15 Апреля ул., 4

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    81 м²
    1983 год постройки
    вчера
    Здається в оренду 81 кв.м приміщення за адресою: м.Тернопіль, 15 квітня, 4. Є два окремих входа, мокра точка, пандус. Опалення центральне та індивідуальне від котла. Можна взяти частину приміщення: 48,1 кв.м. або 32,9 кв.м. Можливий торг Без комісії Детальніше дізнавайтеся по телефону чи вайберу
    Риелтор
  • 5 500 грн/мес
    458 грн/м²

    Культуры ул., 6

    БЕЗ КОМИССИИ Госпром
    многофункциональное помещение
    12 м²
    вчера
    Здається в оренду приміщення 12 кв.м за адресою м.Харків, Культури, 6, біля Сумського ринку, перетин з вулицею Трінклера Площа - частина аптеки Доброго дня, вхід єдиний. При необхідності можна відгородити перегородкою. Можривий торг Без комісії
    Риелтор
  • 15 000 грн/мес
    652 грн/м²

    Андрея Малышко ул., 39

    БЕЗ КОМИССИИ Черниговская
    многофункциональное помещение
    23 м²
    вчера
    Суборенда частини приміщення без комісії приміщення - 23 кв.м біля м. Чернигівська. Без вікон Вхід один з Соціальною аптекою. Поряд з об'єктом - мед.клініка, мед. лабораторія, магазини, аптеки, піцерія, . Приміщення потребує косметичного ремонту. Надаємо канікули. По всім питанням прошу звертатись за вказаним номером телефону
    Риелтор
  • 30 000 грн/мес
    1 429 грн/м²

    Госпитальная ул., 11

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    21 м²
    вчера
    В центрі міста в Торговому центрі FamEst 7 здається під оренду 21,03 кв.м, вхід з галереї ТЦ біля АТБ. (на фото - частина аптеки )
    Риелтор
  • 40 000 грн/мес
    565 грн/м²

    Людмили Павличенко ул., 49/1

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    71 м²
    вчера
    Здається в оренду приміщення 70,8 кв.м, що знаходиться на перехресті вулиць Шалом-Алейхема/Павличенко. Половина будівлі зайнято аптекою. Інша - пропонується під оренду. Окремий вхід. Є санвузол. Потребує ремонт, тому надамо ремонтні канікули.
    Риелтор
  • 22 000 грн/мес
    688 грн/м²

    Харьковское шоссе, 49

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    32 м²
    2001 год постройки
    вчера
    Здається в оренду 32 кв.м Київ, Харківське шосе, 49 . Поряд клыника Viva, оптика, аптека. Через дорогу - Сільпо. Будівля завжди зі світлом. Спільний вхід з аптекою Доброго Дня Був медичний кабінет - на фото. Є санвузел, кондиціонер
    Риелтор
  • 22 000 грн/мес
    550 грн/м²

    Бессарабская пл., 7

    БЕЗ КОМИССИИ Театральная
    многофункциональное помещение
    40 м²
    1917 год постройки
    вчера
    Здається в оренду підвальне приміщення в центрі міста Київ, Бесарабська площа, 7. (Напроти входа до Пузатой хати) Один вхід з аптекою Доброго дня. В підвалі стоїть обмін валют - генерує трафік. На фото- замість оптики.
    Риелтор
  • 35 000 грн/мес
    833 грн/м²

    Жюля Верна бульв. (Ромена Роллана), 7

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    42 м²
    1988 год постройки
    вчера
    В Оренду здається приміщення 42 кв.м за адресою Київ, Жюля Верна (Ромена Роллана), 7 (Борщагівка) Поряд Фора, Аптека Доброго Дня, Розетка, Нова пошти. Не можна: кафе, піццерію, продукти харчування, Пиво
    Риелтор
  • 17 000 грн/мес
    783 грн/м²

    Олеся Гончара ул., 88-Б

    БЕЗ КОМИССИИ Университет
    торговое помещение
    22 м²
    1905 год постройки
    вчера
    Оренда фасадного приміщення в центрі міста, Київ, Гончара, 88 з хорошим трафіком. До пл. Перемоги - 3 хвилини. Один вхід з аптекою, оптикою Транспортна розв'язка. Можливість паркування авто. Площа приміщення - 21,7 кв м. За більш детальною інформацією прошу звертатись за вказаним номером телефону.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: